23 listopada 2017. imieniny: Adela, Felicyta, Klemens
Sołtysi i rady sołeckie

Wykaz sołtysów i rad sołeckich kadencja 2014-2018

 Sołectwo  KIEŁCZYGŁÓWEK

Zebranie wiejskie w sołectwie Kiełczygłówek odbyło się w dniu 9 marca 2015r. o godz.1715. W zebraniu wzięło udział 66 mieszkańców sołectwa, którzy wybrali sołtysa i radę sołecką:

Sołtys - NIEMCZYŃSKA AGATA

Rada sołecka:
      - JANUS AGNIESZKA
      - PIERZYNA LIDIA
      - JAWORSKA JANINA
   


 

 Sołectwo  DĄBROWA


Zebranie wiejskie w sołectwie Dąbrowa odbyło się w dniu 17 marca 2015r. o godz.1415. W zebraniu wzięło udział 10 mieszkańców sołectwa, którzy wybrali sołtysa i radę sołecką:

Sołtys – BENEDYKT BROŻYNA

Rada sołecka:
      - CYBUŁKA ROCH
      - BROŻYNA MARIUSZ
      - BEDNAREK AGNIESZKA


 

 

 Sołectwo  DRYGANEK


Zebranie wiejskie w sołectwie Dryganek odbyło się w dniu 12 marca 2015r. o godz.17. W zebraniu wzięło udział 95 mieszkańców sołectwa, którzy wybrali sołtysa i radę sołecką:

Sołtys - KONIECZKA MAŁGORZATA

Rada sołecka:
      - BEDNAREK TOMASZ
      - WIECZOREK BARBARA
      - ROGALEWICZ MARIAN


 

 

 Sołectwo  SKOCZYLASY


Zebranie wiejskie w sołectwie Skoczylasy odbyło się w dniu 15 marca 2015r. o godz.1515. W zebraniu wzięło udział 57 mieszkańców sołectwa, którzy wybrali sołtysa i radę sołecką:

Sołtys - EWA SUDAK

Rada sołecka:
      - PAWEŁOSZEK ZENON
      - ISKRA HENRYKA
      - ZIAJA RAFAŁ


 

 

 Sołectwo  CHORZEW


Zebranie wiejskie w sołectwie Chorzew odbyło się w dniu 18 marca 2015r. o godz.1815. W zebraniu wzięło udział 79 mieszkańców sołectwa, którzy wybrali sołtysa i radę sołecką:

Sołtys - DUBIŃSKA AGNIESZKA

Rada sołecka:
      - BROŻYNA JAN
      - ZUZEWICZ MARZENA
      - MACIEJEWSKA ELŻBIETA
      - MAŚLAKIEWICZ ARKADIUSZ
      - KORBACZYŃSKA ELŻBIETA


 

 

Sołectwo  BRUTUS

Zebranie wiejskie w sołectwie Brutus odbyło się w dniu 25 lutego 2015r. o godz.1715. W zebraniu wzięło udział 27 mieszkańców sołectwa, którzy wybrali sołtysa i radę sołecką:

Sołtys – TKACZYŃSKA EWA

Rada sołecka:
      - BRZEZOWSKI KRZYSZTOF
      - KĘPIŃSKA MARIOLA
      - KOKOSIŃSKI ALEKSANDER


 

 

 Sołectwo  OSINA


Zebranie wiejskie w sołectwie Osina odbyło się w dniu 9 marca 2015r. o godz.1315. W zebraniu wzięło udział 43 mieszkańców sołectwa, którzy wybrali sołtysa i radę sołecką:

Sołtys - ZYCHLA MAŁGORZATA

Rada sołecka:
      - SMEJDA JÓZEF
      - PĘDZIWIATR PAWEŁ
      - FRANELAK ARKADIUSZ


 

 

Sołectwo  HUTA

Zebranie wiejskie w sołectwie Huta odbyło się w dniu 3 marca 2015r. o godz.1915. W zebraniu wzięło udział 18 mieszkańców sołectwa, którzy wybrali sołtysa i radę sołecką:

Sołtys - GOŁĘBIOWSKA ANNA

Rada sołecka:
      - WALASZCZYK BOGDAN
      - KOWALSKA SYLWIA
      - JĘDRZYCKI ŁUKASZ


 

 

Sołectwo  GLINA

Zebranie wiejskie w sołectwie Glina odbyło się w dniu 11 marca 2015r. o godz.1515. W zebraniu wzięło udział 24 mieszkańców sołectwa, którzy wybrali sołtysa i radę sołecką:

Sołtys - MALISZAK AGNIESZKA

Rada sołecka:
      - JANIK MARZENA
      - PĘDZIWIATR WIESŁAWA
      - KIERUZEL MARIA


 

 

Sołectwo  TUCHAŃ

Zebranie wiejskie w sołectwie Tuchań odbyło się w dniu 16 marca 2015r. o godz.1715. W zebraniu wzięło udział 13 mieszkańców sołectwa, którzy wybrali sołtysa i radę sołecką:

Sołtys - DOMINIKOWSKI  MIROSŁAW

Rada sołecka:
      - KRAWCZYK  ZBIGNIEW
      - KASTELIK MICHAŁ
      - ŁUCZAK  IRENEUSZ


 

 

Sołectwo  KIEŁCZYGŁÓW

Zebranie wiejskie w sołectwie Kiełczygłów odbyło się w dniu 10 marca 2015r. o godz.1315. W zebraniu wzięło udział 29 mieszkańców sołectwa, którzy wybrali sołtysa i radę sołecką:

Sołtys - GRABARCZYK  HENRYK

Rada sołecka:
      - RAMOTA  TERESA
      - BINIECKI EDWARD
      - URBANIAK  STANISŁAW


 

 

Sołectwo  GUMNISKO

Zebranie wiejskie w sołectwie Gumnisko odbyło się w dniu 19 marca 2015r. o godz.1415. W zebraniu wzięło udział 41 mieszkańców sołectwa, którzy wybrali sołtysa i radę sołecką:

Sołtys - TRZECIAK  BARBARA

Rada sołecka:
      - WRÓBEL HENRYK
      - GRZEJDZIAK  STANISŁAW
      - SMEJDA  JANINA


 

 

Sołectwo  OBRÓW

Zebranie wiejskie w sołectwie Obrów odbyło się w dniu 7 marca 2015r. o godz.1815. W zebraniu wzięło udział 30 mieszkańców sołectwa, którzy wybrali sołtysa i radę sołecką:

Sołtys - SŁOMIAN  KAROL

Rada sołecka:
      - MIELCZAREK  MACIEJ
      - OCHOCKI  ZENON
      - KOSZELA  JERZY
      - PAWEŁOSZEK  WIESŁAWA
      - ROGALEWICZ RYSZARD


 

 

Sołectwo  STUDZIENICA

Zebranie wiejskie w sołectwie Studzienica odbyło się w dniu 18 marca 2015r. o godz.1515. W zebraniu wzięło udział 21 mieszkańców sołectwa, którzy wybrali sołtysa i radę sołecką:

Sołtys - MICHALSKA  RENATA

Rada sołecka:
      - PLUTA WŁODZIMIERZ
      - MAJEWSKI MAREK
      - ROSZCZYK ANETA


 

 

 

Wykaz sołtysów i rad sołeckich kadencja 2011-2014
 
 Sołectwo  KIEŁCZYGŁÓWEK

Zebranie wiejskie w sołectwie Kiełczygłówek odbyło się w dniu 8 lutego 2011r. o godz.1115. W zebraniu wzięło udział 29 mieszkańców sołectwa, którzy wybrali sołtysa i radę sołecką:

Sołtys - NIEMCZYŃSKA AGATA

Rada sołecka:
      - JANUS AGNIESZKA
      - PIERZYNA LIDIA
      - FOLTYŃSKA JUSTYNA
      - OSMULSKI ARKADIUSZ
      - KULA ANNA

 

 Sołectwo  DĄBROWA

Zebranie wiejskie w sołectwie Dąbrowa odbyło się w dniu 10 lutego 2011r. o godz.1315. W zebraniu wzięło udział 14 mieszkańców sołectwa, którzy wybrali sołtysa i radę sołecką:

Sołtys - SWĘDRAK ZENON

Rada sołecka:
      - CYBUŁKA ROCH
      - BROŻYNA MARIUSZ
      - OCHOCKI JAN

 

 Sołectwo  DRYGANEK

Zebranie wiejskie w sołectwie Dryganek odbyło się w dniu 11 lutego 2011r. o godz.10. W zebraniu wzięło udział 51 mieszkańców sołectwa, którzy wybrali sołtysa i radę sołecką:

Sołtys - KONIECZKA MAŁGORZATA

Rada sołecka:
      - KOSTARCZYK MICHAŁ
      - PĘDZIWIATR BOŻENA
      - ROGALEWICZ MARIAN

 

 Sołectwo  SKOCZYLASY

Zebranie wiejskie w sołectwie Skoczylasy odbyło się w dniu 14 lutego 2011r. o godz.10. W zebraniu wzięło udział 24 mieszkańców sołectwa, którzy wybrali sołtysa i radę sołecką:

Sołtys - EWA SUDAK

Rada sołecka:
      - PAWEŁOSZEK ZENON
      - BOŻEK ALEKSANDER
      - LIPERTOWICZ CZESŁAW

 

 Sołectwo  CHORZEW

Zebranie wiejskie w sołectwie Chorzew odbyło się w dniu 18 luty 2011r. o godz.18. W zebraniu wzięło udział 57 mieszkańców sołectwa, którzy wybrali sołtysa i radę sołecką:

Sołtys - DUBIŃSKA AGNIESZKA

Rada sołecka:
      - SZAFRAŃSKI CYRYL
      - TRZCINA DAWID
      - MORYŃ BARBARA
      - WIŚNIEWSKA JADWIGA
      - MATEUSIAK JACEK
      - KORBACZYŃSKA ELŻBIETA

 

Sołectwo  BRUTUS

Zebranie wiejskie w sołectwie Brutus odbyło się w dniu 05 marca 2011r. o godz.17. W zebraniu wzięło udział 20 mieszkańców sołectwa, którzy wybrali sołtysa i radę sołecką:

Sołtys - KOKOSIŃSKI ALEKSANDER

Rada sołecka:
      - BRZEZOWSKI KRZYSZTOF
      - KĘPIŃSKI ZDZISŁAW
      - TKACZYŃSKA EWA

 Sołectwo  OSINA

Zebranie wiejskie w sołectwie Osina odbyło się w dniu 16 marca 2011r. o godz.13. W zebraniu wzięło udział 28 mieszkańców sołectwa, którzy wybrali sołtysa i radę sołecką:

Sołtys - ZYCHLA MAŁGORZATA

Rada sołecka:
      - MIZERA EUGENIUSZ
      - PĘDZIWIATR PAWEŁ
      - BEŚKA DARIUSZ

 

Sołectwo  HUTA

Zebranie wiejskie w sołectwie Huta odbyło się w dniu 17 marca 2011r. o godz.14. W zebraniu wzięło udział 28 mieszkańców sołectwa, którzy wybrali sołtysa i radę sołecką:

Sołtys - GOŁĘBIOWSKA ANNA

Rada sołecka:
      - WALASZCZYK BOGDAN
      - KOWALSKA SYLWIA
      - JĘDRZYCKI ŁUKASZ

Sołectwo  GLINA

Zebranie wiejskie w sołectwie Glina odbyło się w dniu 18 marca 2011r. o godz.1015. W zebraniu wzięło udział 26 mieszkańców sołectwa, którzy wybrali sołtysa i radę sołecką:

Sołtys - MALISZAK AGNIESZKA

Rada sołecka:
      - JANIK MARZENA
      - PĘDZIWIATR RYSZARD
      - PAJĄK ANNA

Sołectwo  TUCHAŃ

Zebranie wiejskie w sołectwie Tuchań odbyło się w dniu 18 marca 2011r. o godz.16. W zebraniu wzięło udział 14 mieszkańców sołectwa, którzy wybrali sołtysa i radę sołecką:

Sołtys - DOMINIKOWSKI  MIROSŁAW

Rada sołecka:
      - KRAWCZYK  ZBIGNIEW
      - DRUTOWSKA  DANUTA
      - ŁUCZAK  IRENEUSZ

Sołectwo  KIEŁCZYGŁÓW

Zebranie wiejskie w sołectwie Kiełczygłów odbyło się w dniu 22 marca 2011r. o godz.10. W zebraniu wzięło udział 53 mieszkańców sołectwa, którzy wybrali sołtysa i radę sołecką:

Sołtys - GRABARCZYK  HENRYK

Rada sołecka:
      - RAMOTA  TERESA
      - PRZYDACZ  JAN
      - URBANIAK  STANISŁAW

Sołectwo  GUMNISKO

Zebranie wiejskie w sołectwie Gumnisko odbyło się w dniu 23 marca 2011r. o godz.10. W zebraniu wzięło udział 31 mieszkańców sołectwa, którzy wybrali sołtysa i radę sołecką:

Sołtys - TRZECIAK  BARBARA

Rada sołecka:
      - OLESZCZYK  HALINA
      - GRZEJDZIAK  STANISŁAW
      - SMEJDA  JANINA

Sołectwo  OBRÓW

Zebranie wiejskie w sołectwie Obrów odbyło się w dniu 24 marca 2011r. o godz.11. W zebraniu wzięło udział 47 mieszkańców sołectwa, którzy wybrali sołtysa i radę sołecką:

Sołtys - SŁOMIAN  KAROL

Rada sołecka:
      - MIELCZAREK  MACIEJ
      - OCHOCKI  JAN
      - KOSZELA  JERZY
      - PAWEŁOSZEK  WIESŁAWA
      - ŁUDCZAK  MARZENA

Sołectwo  STUDZIENICA

Zebranie wiejskie w sołectwie Studzienica odbyło się w dniu 25 marca 2011r. o godz.10. W zebraniu wzięło udział 38 mieszkańców sołectwa, którzy wybrali sołtysa i radę sołecką:

Sołtys - MICHALSKA  RENATA

Rada sołecka:
      - KUŹNICKA  DANUTA
      - MIZERA  JÓZEF
      - CZERNIAK  KRYSTYNA


Wykaz sołectw, wsi i mieszkańców gminy Kiełczygłów na dzień 31 grudnia 2013r.

 

 


Wykaz wsi i mieszkańców gminy Kiełczygłów należących do Parafii Kiełczygłów, Siemkowice, Rząśnia, Chorzew oraz Osjaków